Atrium Nieruchomości

wpis w: Budownictwo | 0
https://atrium-nieruchomosci.pl/skup-nieruchomosci-polska/

Brak głosów.
Please wait...

O nieruchomościach oraz o rynku nieruchomości wiemy dosłownie wszystko. Stąd nasze przekonanie iż każdy problem finansowy jest tylko tymczasowym oraz krótkotrwałym kłopotem, o ile podejdzie się do niego w prawidłowy sposób. Jak dotąd udało nam się z sukcesem sfinalizować dziesiątki umów związanych z finansami oraz ze sprzedażą mieszkań i innych nieruchomości.

Jesteśmy prężnie działającym zespołem inwestycyjnym, który umożliwia ponowne uzyskanie płynności finansowej właściwie każdemu Klientowi. Skupujemy nieruchomości za gotówkę, podstawą transakcji jest cena rynkowa. Klient dostaje swoje pieniądze natychmiast po jej dokonaniu.

Skup nieruchomości odbywa się na podstawie kompleksowej wyceny – równolegle do niej nasi specjaliści sprawdzają stan prawny nieruchomości, jeśli jest on niewyjaśniony lub skomplikowany staramy się aby go uregulować na korzyść naszego Klienta. Dzięki takiemu podejściu każdy ma możliwość szybko oraz wygodnie sprzedać dom, działkę, mieszkanie lub inne nieruchomości i rozwiązać swoje problemy finansowe tak jak w poprzednich latach zrobiły dziesiątki Klientów naszej firmy na terenie całego kraju.

Sprzedaż mieszkania od ręki? Koniecznie skontaktuj się z nami, oferujemy kompleksowe wsparcie w dopełnieniu wszystkich formalności.

Nasza propozycja jest adresowana do każdego właściciela nieruchomości w kraju. Jesteś właścicielem domu, garażu, lokalu, albo działki? Nosisz się z zamiarem zamieszczenia ogłoszenia „sprzedam mieszkanie”? zespół naszych ekspertów obsługuje oferty sprzedaży mieszkań znajdujących się we wszystkich województwach, od dużych miast po małe miejscowości oraz wsie. Płacimy gotówką „na rękę” lub przelewem na wskazane konto bankowe przy zastrzeżeniu, że transfer pieniędzy dociera na miejsce w ciągu 24 godzin od podpisania umowy kupna-sprzedaży. Ze względu na to, że obsługa ofert sprzedaży nieruchomości jest w wykonaniu naszej firmy procesem kompleksowym bierzemy na siebie większość kwestii formalnych, łącznie z zapewnieniem obsługi prawnej transakcji oraz obecnością notariusza przy finalizacji umowy.

Posiadamy duże doświadczenie, dziesiątki pomyślnie sfinalizowanych transakcji za sobą oraz pozytywne opinie zadowolonych Klientów – zarówno indywidualnych jak również firm. Każdego, komu podoba się nasza strategia zachęcamy do skontaktowania się z nami i zapoznania się z innymi warunkami na jakich przeprowadzamy skup mieszkań.

Sprzedaż zadłużonych nieruchomości umożliwia pozbycie się za jednym zamachem długów oraz problemów z płynnością finansową. Nie jest łatwo sprzedać nieruchomość po to by wyjść z długów, ale często to najlepsze rozwiązanie. Celem nie jest sprzedaż swojego miejsca zamieszkania – osoby zadłużone w wielu przypadkach mają inne nieruchomości, lub udziały w nieruchomościach, na przykład będąc współwłaścicielami działki budowlanej, albo też innego kawałka ziemi. Często jest to również stary dom, na którego renowację brakuje pieniędzy, czy też mieszkanie po pożarze na sprzedaż. Dla naszego zespołu inwestycyjnego każda nieruchomość posiada wartość, nawet zdewastowana, zaniedbana, czy też zadłużona. A dla większości Klientów jesteśmy jedynym kupcem, który decyduje się na szybką transakcję i od razu płaci gotówką – 100% ceny rynkowej nie pobierając żadnej prowizji!

Nazwa firmy: Atrium Nieruchomości

Adres: ul. Jagiellońska 90/8, 70-437, Szczecin, zachodniopomorskie

Telefon: 535 409 596

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 09.11.2020