Dom Aukcyjny Ostoya

wpis w: Pozostałe | 0
Obrazy olejne

Brak głosów.
Please wait...

Wszystkich miłośników sztuki, którzy chcą nabyć piękne i unikalne obrazy olejne serdecznie zapraszamy do naszego Domu Aukcyjnego Ostoya w Galerii Zajączka w Warszawie, a także na aukcje internetowe, na których stale pojawiają się nowe przedmioty.
Obrazy olejne to jednak nie wszystko, co posiadamy w swojej bogatej ofercie. Prezentujemy także dzieła malarstwa dawnego, dzieła sztuki współczesnej, jak również dzieła z zakresu rzemiosła artystycznego, srebra i okazy numizmatyczne. Naszą ofertę wypełniają zabytkowe militaria oraz zabytki. Wszystko co u nas znajdziesz to wartościowe przedmioty, które przed zamieszczeniem na aukcjach, poddajemy szczegółowym, rzetelnym ekspertyzom.
Oferujemy oryginalne i wartościowe przedmioty, a dodatkowo organizujemy zróżnicowane aukcje tematyczne (aukcje malarstwa, aukcje młodej sztuki, aukcje obrazów). Nasz dom aukcyjny zajmuje się skupem oraz sprzedażą antyków i dzieł sztuki. Współpracujemy w tym zakresie z kolekcjonerami, koneserami sztuki, handlarzami i pośrednikami, którzy poszukują rynku zbytu dla swoich dzieł sztuki. Przyjmujemy je z chęcią, choć tylko te, które mają realną rynkową wartość. Taką właśnie ofertę chcemy tworzyć dla naszych klientów. W branży działamy już od wielu lat, dlatego możesz nam zaufać! Przez ten czas pozyskaliśmy wielu zadowolonych Klientów, którzy chętnie do nas wracają.
Tak więc, jeżeli chcesz kupić obrazy olejne, rzeźby, antyki czy też inne wartościowe przedmioty, zgłoś się do nas. Zapraszamy na aukcje internetowe i do stacjonarnego domu aukcyjnego. Aukcje organizowane w sieci to świetna alternatywa dla aukcji stacjonarnych i zarazem ogromne udogodnienie dla osób spoza Warszawy. Poza atrakcyjną ofertą przedmiotów zapewniamy też korzystne ceny i dogodne warunki zakupu. Dom Aukcyjny Ostoya to najlepsza oferta wartościowych przedmiotów. Szczegóły naszej oferty odnajdziesz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy!

Nazwa firmy: Dom Aukcyjny Ostoya

Adres: ul. Gen. Józefa Zajączka 8, 01-522 Warszawa, mazowieckie

Telefon: (22) 839 24 06

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 22.11.2019